| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | SP3WB460 |
| Moq: | 1000 adet |
| Fiyat: | Need to negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | 50PCS / REEL, 1000pcs / KUTUSU |
| Ödeme Şartları: | T / T, Paypal, Western Union, Money Gram |
| Model numarası | SP3WB460 |
|---|---|
| Bitirme | Geri akış lehimleme |
| Çipler | Tayvan çip 45mil |
| MOQ | 1000 adet |
| Boyut | 14.8x7.9mm |
| Görme açısı | 120 derece. |
| Paket | 50 parça/makara, 1000 parça/kutusu |
| Voltaj | 3.2-4.0V |
| Mevcut | 800mA |
| Dalga boyu | 460-470nm |
| Işık akışı | 3W için 40-50lm |
| Kalite Garantisi | 2 yıllık garanti |
| Ana Pazar | Dünyanın her yerinde |
| Nakliye yöntemi | Teslim Zamanı |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Posta Hava Posta Kaydı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Şartları | FOB, EXW, CIF, CFR. |
| Örnek Kullanılabilirliği | Evet. |
| Standart teslimat süresi | 3-4 iş günü |
1. Lütfen ürünlerin alındığını onaylayın. Mal hasarlı ise, hemen bizimle iletişime geçin ve doğrulama ve çözüm için fotoğraf gönderin.
2Zamanında teslimatı garanti ediyoruz ancak hızlı teslimat zamanlarını kontrol edemeyiz. Satış ekibimiz takip numaralarını bir sonraki iş gününde sağlayacaktır.Kargoyu sağlanan numarayı kullanarak izleyebilir veya yerel ekspres şirketinin şubesine ulaşabilirsiniz..
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar