| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | SP3WG520 |
| Moq: | 1000pcs |
| Fiyat: | Need to negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | 50PCS / REEL, 1000pcs / KUTUSU |
| Ödeme Şartları: | T / T, Paypal, Western Union, Money Gram |
| Model No | SP3WG520 |
|---|---|
| Sonlandırma | Reflow lehimleme |
| Çipler | Tayvan çip 45mil |
| MOQ | 1000 adet |
| Boyut | 14.8×7.9mm |
| Görüş açısı | 120 derece |
| Paket | 50 adet/makara, 1000 adet/kutu |
| Voltaj | 3.2-4.0V |
| Akım | 800mA |
| Dalga boyu | 520-530nm |
| Işık Akısı | 90-100lm |
| Kalite güvencesi | 2 yıl garanti |
| Ana pazar | Tüm dünyada |
1. Ürünleri aldığınızda lütfen teslimatı onaylayın. Mallar hasarlıysa, derhal bizimle iletişime geçin ve doğrulama ve çözüm için fotoğraflar gönderin.
2. Zamanında sevkiyatı garanti ediyoruz ancak ekspres teslimat sürelerini kontrol edemeyiz. Satış ekibimiz bir sonraki iş gününde takip numaralarını sağlayacaktır. Gönderileri verilen numaralarla takip edebilir veya yerel ekspres şirket şubeleriyle iletişime geçebilirsiniz.
| Nakliye Yöntemi | Teslim Süresi |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 iş günü |
| Ticaret Terimleri | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Numune Mevcudiyeti | EVET |
| Standart Teslim Süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar