| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | SP3WNW220 |
| Moq: | 1000pcs |
| Fiyat: | Need to negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | 50 adet / MAKARA |
| Ödeme Şartları: | T / T, Paypal, Western Union, Money Gram |
220LM 3W Yüksek Güçlü LED 6500K Yıldız Alüminyum PCB ile
Açıklama: LED üretimimizde en iyi hammaddeler kullanılmıştır
| Model No | SP3WNW220 |
|---|---|
| Son İşlem | Yeniden akışlı lehimleme |
| Malzeme | Epistar çip veya Bridgelux çip 45mil |
| MOQ | 1000 adet |
| Boyut | 14.8x7.9mm |
| Görüş Açısı | 120 derece, 90 derece, 60 derece |
| Paket | 50 adet/rulo, 1000 adet/kutu |
| Voltaj | 3.5-4.5V |
| Akım | 700mA |
| Işık Akısı | 200-220lm |
| Renk Sıcaklığı | 4000-4500K, 4500-5000K, 5000-5500K, 5500-6000K, 6000-6500K, 6500-7000K |
| Sertifika | LM-80, RoHS |
| Kullanım | LED aydınlatma, sokak lambası, el feneri, LED ampul, Halojen lamba, Masa lambası, Işık şeritleri, vb. |
| Kalite Güvencesi | 2 yıl garanti |
| Ana Pazar | Tüm dünyada |
| Nakliye Yöntemi | Teslim Süresi |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Post Air Mail Kayıtlı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Terimleri | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Numune Mevcudiyeti | EVET |
| Standart Teslim Süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar