| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Moq: | 100 |
| Fiyat: | negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kartonlar |
| Ödeme Şartları: | T/T,Western Union,paypal,Money Gram |
Yüksek Güçlü 45W 50W Beyaz LED Mısır Ampulü E26 E27 E39 E40 Dış Işıklandırma Üsleri
Ürün Genel Görünümü
Bu 45 ′′50W beyaz LED mısır lambası 360 derecelik her yönlü ışığı ile donatılmıştır ve dış mekan ve yarı dış mekan aydınlatma uygulamaları için tasarlanmıştır.Geleneksel MH için enerji tasarrufu yapan bir sonradan adaptasyon seçeneği olarak hizmet ediyor, HPS, HID ve bazı CFL armatürleri.
Spesifikasyon
| LED Gücü | 45-50W |
| Temel | E40/E39/E27/E26 |
| LED lamba | SMD 2835 |
| Lumen çıkışı | > 3600LM |
| Işık Verimliliği | 80lm/w |
| LED miktarı | 252 adet süper parlak LED |
| Fotometrik Tipi | 360 derece. |
| KTK | Beyaz |
| Değiştirme | 200W CFL, HPS |
| Malzeme | Alüminyum ısı alıcı+Fan |
| Sertifikasyon | CE,RoHS,TUV,FCC,ETL,SAA,C-tick |
| Giriş Voltajı |
AC85-300V ((50/60Hz)
|
| Çalışma sıcaklığı |
-40 ̊C - +50 ̊C
|
| Ağırlık | 0.53 kg. |
| Ürün boyutu | Çapraz 94mm*L196mm |
| Karton boyutu | 500*430*440mm, 18 adet/tn |
Temel Özellikler
1- Bireysel yapı tasarımı, güç kaynağı ve ışık kaynağının bağlantıyı kesme tipi tasarımı,güç kaynağı için daha kolay
ve gerekirse ışık kaynağını değiştirmek.
2Alüminyum + fan ısı batırma ve aktif hava değişimi soğutma sistemini kullanarak ısı yayılmasını hızlandırır.
3Geniş çapta kullanılır, balast gerekmez, kolay kurulum. TUV ve ETL standartlarına uygun.
4. Dimmerler, elektronik anahtarlar ve uzaktan kumandalar için uygun değildir.
5Bu nedenle, mühürlü lamba armatürlerinde kullanılırsa, lumen akışını ve çalışma ömrünü azaltacaktır.
Özellikle 60W' dan fazla yüksek güçlü ışık için. 80W' dan fazla ise,
Kapalı armatürler.
6. Genellikle işyerinde, süpermarkette, bahçede ve halka açık yerlerde kullanılır.
Detaylı Fotoğraflar
![]()
![]()
Başvurular
![]()
Nakliye ve Teslimat Bilgileri
| Nakliye yöntemi | Teslim Zamanı |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Posta Hava Posta Kaydı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Şartları | FOB. EXW. CNF. |
| Örnek Kullanılabilirliği | Evet. |
| Standart teslimat süresi | 3-4 iş günü |
Sık Sorulan Sorular
S: Bu 45-50W LED 200W Metal Halide ampullerimi değiştirebilir mi?
Cevap: Evet. 45-50W LED Mısır Işığımız, büyük ölçekli kıyı projeleri için elektrik maliyetlerini önemli ölçüde düşürerek% 80 daha az enerji tüketimi ile eşdeğer bir parlaklık sunar.
S: 360 derece aydınlatmanın avantajları nelerdir?
A: 360 derecelik bir ışın daha büyük bir alanı kaplar, bu da gölgeleri ve ışık kaybını azaltırken açık armatürler ve doğrudan retrofitler için idealdir.
S: Fabrika örnek sağlayabilir mi?
A:Aynı zamanda, ölçümleri, montaj yöntemini, optik performansını ve aydınlatıcı uyumluluğunu kontrol etmek için örnekler genellikle mevcuttur.
S: Tipik MOQ ve teslim süresi nedir?
A: MOQ ve teslim süresi, ürünün standart veya özelleştirilmiş olup olmadığına bağlıdır. Standart sürümler genellikle daha kısa teslim sürelerine sahiptirken, özelleştirilmiş modeller, araçlara, testlere,ve üretim programı.
S: Kusurlu ile nasıl başa çıkılır?
A: Birincisi, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran 0.2%'den az olacaktır. İkincisi, garanti süresi boyunca,Küçük miktarda yeni siparişle yeni ışıklar göndereceğiz.Kusurlu seri ürünler için, onları tamir edip size geri göndereceğiz veya gerçek duruma göre tekrar aramak da dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar