| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | GÜNEŞ-D252-84H1-60-TP |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kartonlar |
| Ödeme Şartları: | T / T, PAYPAL, Western Union, Para Gramı |
| Model No. | SUN-D252-84H1-60-TP |
|---|---|
| Güç | 50-70W |
| Lümen Değeri | 130-140lm/w |
| PCB Kart Boyutu | 239x45x1.5mm |
| Lens Boyutu | 252x70mm |
| Soğutucu Boyutu | 300x70x40mm Maksimum 50W |
| Işın Açısı | 60 derece |
| Alternatif Açılar | 15/40/90/30x70/49x21/136x78 derece, Dikey 136x78 derece lens |
| Devre Yapılandırması | 7 seri 12 paralel (özelleştirilebilir) |
| Lens Malzemesi | PC |
| LED Çip | 1W Ph3030 SMD 6V beyaz renk 3000-6500K |
| Işık Geçirgenliği | 93% |
| Kalite Güvencesi | Arızalı ürünler alırsanız, lütfen bize arızalı parçanın bir resmini e-posta ile gönderin. Size ek ücret ödemeden değişim göndereceğiz veya para iadesi sunacağız. |
| Ana Pazarlar | Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Asya |
Nakliye ve Teslimat Bilgileri
| Nakliye Yöntemi | Teslimat Süresi |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 iş günü |
| Ticaret Terimleri | FOB, EXW, CIF, CNF |
| Numune Durumu | Evet |
| Standart Teslimat Süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar