| Marka Adı: | MEAN WELL |
| Model Numarası: | HLG-240H-24A |
| Moq: | 10 |
| Fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal paket |
| Ödeme Şartları: | T/T, Paypal, Western Union, Para gramı |
| Ürün Adı | 240W 24V Sabit Akım LED Güç Kaynağı IP65 Su Geçirmez Yüksek Tavan ve Dış Aydınlatma İçin |
| Model No. | HLG-240H-24A |
| Güç | 240W |
| Giriş Voltajı | 100-240VDC |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Garanti | 7 yıl |
| Su Geçirmezlik Derecesi | IP65/IP67 |
| Boyut | 244.2 x 68 x 38.8mm |
| Paketleme | 1.3kg; 12 adet/16.6kg/0.84CUF |
| MODEL | HLG-240H-12* | HLG-240H-15* | HLG-240H-20* | HLG-240H-24* | HLG-240H-30* | HLG-240H-36* | HLG-240H-42* | HLG-240H-48* | HLG-240H-54* | |
| ÇIKIŞ | DC VOLTAJ | 12V | 15V | 20V | 24V | 30V | 36V | 42V | 48V | 54V |
| SABİT AKIM BÖLGESİ Not.4 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| NOMİNAL AKIM | 16A | 15A | 12A | 10A | 8A | 6.7A | 5.8A | 5A | 4.5A | |
| NOMİNAL GÜÇ | 192W | 225W | 240W | 240W | 240W | 241.2W | 243.6W | 240W | 240.3W | |
| DALGALANMA VE GÜRÜLTÜ (maks.) Not.2 | 150mVp-p | 150mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 250mVp-p | 250mVp-p | 350mVp-p | |
| VOLTAJ AYAR ARALIĞI | 11.2~12.8V | 13.5~17V | 18~22V | 21.6~26.4V | 27~33V | 32.4~39.6V | 37.8~46.2V | 43.2~52.8V | 50~57V | |
| AKIM AYAR ARALIĞI | 8~16A | 7.5~15A | 6~12A | 5~10A | 4~8A | 3.35~6.7A | 2.9~5.8A | 2.5~5A | 2.23~4.45A | |
| VOLTAJ TOLERANSI Not.3 | ±2.5% | ±2.5% | ±2.0% | ±2.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±1.0% | |
| HAT DÜZENLEMESİ | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | |
| YÜK DÜZENLEMESİ | ±2.0% | ±2.0% | ±1.0% | ±1.0% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | |
| KURULUM, YÜKSELME SÜRESİ Not.6 | 1000ms, 80%ms/115VAC | |||||||||
| BEKLEME SÜRESİ (Tip.) | 15ms/115VAC, 230VAC | |||||||||
| GIRIŞ | VOLTAJ ARALIĞI Not.5 | 90~305VAC / 127~431VDC | ||||||||
| FREKANS ARALIĞI | 47~63Hz | |||||||||
| GÜÇ FAKTÖRÜ (Tip.) | ≥0.98/115VAC, ≥0.95/230VAC @ tam yük | |||||||||
| TOPLAM HARMONİK BOZUNMA | THD<20% (@yük≥50%), <10% (@yük≥75%) | |||||||||
| VERİMLİLİK (Tip.) | 90% | 90% | 92% | 92% | 93% | 93% | 93.50% | 93.50% | 93.50% | |
| AC AKIM (Tip.) | 4A/115VAC, 1.2A/277VAC | |||||||||
| BAŞLANGIÇ AKIMI (Tip.) | SOĞUK BAŞLANGIÇ 75A(tepe) @230VAC, %50 Itepe | |||||||||
| 16A DEVRE KESİCİ ÜZERİNDEKİ MAKS. ADET GÜÇ KAYNAĞI | 2 adet(tip B), 4 adet(tip C)@230VAC | |||||||||
| KAÇAK AKIM | <0.75mA/277VAC | |||||||||
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 iş günü |
| Ticaret Terimleri | FOB|EXW|CIF|CNF |
| Numune Mevcudiyeti | EVET |
| Standart Teslim Süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar