| Marka Adı: | MEAN WELL |
| Model Numarası: | HDR-60-24 |
| Moq: | 10 |
| Fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | kartonlar |
| Ödeme Şartları: | T/T, Paypal, Western Union, Para gramı |
| Ürün Adı | 60W 24V Sabit Voltajlı LED Güç Tedarikçisi Ev ve Endüstriyel Aydınlatma için DIN Ray Montage |
| Model numarası. | HDR-60-24 |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 85-264VAC |
| Giriş Verimliliği | % 90 |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Çıktı Akımı | 2.5A |
| Garanti | 3 yıl |
| Boyut | 90x54.5x52.5mm |
| Paketleme | 0.074kg, 160pcs/12.9kg/1.09CUFT |
| Modelle | HDR-60-5 | HDR-60-12 | HDR-60-15 | HDR-60-24 | HDR-60-48 | |
| Çıkış | DC Voltajı | 5V | 12V | 15V | 24V | 48V |
| İsimlendirilmiş akım | 6.5A | 4.5A | 4A | 2.5A | 1.25A | |
| Mevcut Aralık | 0~6.5A | 0~4.5A | 0~4A | 0 ~ 2.5A | 0~1.25A | |
| İsimlendirilmiş Güç | 32.5W | 54W | 60W | 60W | 60W | |
| RIPPLE & NOISE (max.) Not.2 | 80mVp-p | 120mVp-p | 120mVp-p | 150mVp-p | 240mVp-p | |
| Voltaj ADJ. Aralık | 5.0~5.5V | 10.8~13.8V | 13.5~18V | 21.6~29V | 43.2~55.2V | |
| Voltaj Toleransı Notu.3 | ±2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | |
| LINE Yönetmeliği | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | |
| Yük Düzenlemesi | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | |
| Kurulum, kalkma zamanı. | 500ms, 50ms/230VAC 500ms, 50ms/115VAC tam yük altında | |||||
| Zamanı tutun (Tip.) | 30ms/230VAC 12ms/115VAC tam yük altında | |||||
| Girdi | Voltaj aralığı | 85~264VAC (277VAC çalıştırma) 120~370VDC (390VDC işlevsel) | ||||
| Sıklık aralığı | 47~63Hz | |||||
| Verimlilik (Tip) | % 85 | % 88 | % 89 | % 90 | % 91 | |
| Değişken akım (tip.) | 1.2A/115VAC 0.8A/230VAC | |||||
| İçeri girme akımı (tip.) | Soğuk başlatma 30A/115VAC 60A/230VAC | |||||
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Posta Hava Posta Kaydı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Şartları | FOB. EXW. CIF. CNF. |
| Örnek Kullanılabilirliği | Evet. |
| Standart teslimat süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar