| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | SUN-M11E-L |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kartonlar |
| Ödeme Şartları: | T/T, Paypal, Western Union, Para gramı |
Bu yuvarlak LED modülü, alüminyum yapısı, 90 derecelik ışın açısı ve yaklaşık 100-130 lm/W sistem verimliliğine sahip yüksek verimli LED'leri ile dış mekan yüksek güvenilirlikli aydınlatma uygulamaları için tasarlanmıştır. IP67 su geçirmez/toz geçirmez koruması ve IK08 darbe dayanımı ile yağmur, toz, titreşim ve hafif mekanik darbe ortamlarında uzun süreli çalışma için üretilmiştir, bu da onu bahçe lambaları, peyzaj lambaları, alan aydınlatması, yol destek aydınlatması ve endüstriyel dış mekan armatürleri için uygun hale getirir.
| Model No. | SUN-M11E-L |
|---|---|
| Güç | 20-30W |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/9000K |
| Lümen Verimliliği | 100-130lm/w |
| Işın Açısı | 90 derece |
| Modül Boyutu | 100mm çap. 56mm yükseklik |
| Besleme Akımı | 650mA |
| Besleme Gerilimi | DC27-43V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 50°C |
| Kitler | LED lens + PCB + soğutucu + 30W sürücü + konektör |
| Lens Malzemesi | PC |
| Koruma Seviyesi | IP67/IK08 |
| PCB Kartı Malzemesi | Alüminyum |
| Nominal Ömür | 50.000+ saat |
| Garanti | 3 yıl garanti |
Bahçe lambaları
Peyzaj lambaları
Alan aydınlatması
Yol destek aydınlatması
Endüstriyel dış mekan aydınlatması
Özel dış mekan armatürleri
| Nakliye Yöntemi | Teslim Süresi |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FedEx | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 iş günü |
| Ticaret Terimleri | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Numune Durumu | Evet |
| Standart Teslim Süresi | 3-4 iş günü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar