| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | GÜNEŞ-38DTL |
| Moq: | 1000 adet |
| Fiyat: | Need to negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | 2000pcs / ctn |
| Ödeme Şartları: | T / T, Paypal, Western Union, Money Gram |
| Model Numarası | SUN-38DTL |
|---|---|
| Güç | 1W / 3W |
| Lens Boyutu | Çapı 38 mm, yüksekliği 10 mm |
| LED Çipleri | SSC, Edison LED'leri |
| Sıcaklık aralığı | -35°C - +90°C |
| Malzemeler | Optik derecede PMMA |
| İletişim | % 93 |
| Sahip Rengi | Sahipsiz |
| Çizgi açısı | 90 derece. |
| Yüzey | Mermiler |
Bu 90 derece yüksek güçlü LED lens, bir boncuk yüzeyi tasarımı ile optik derecede PMMA kullanır ve çapı 38 mm ve yüksekliği 10 mm'dir.1 ′′3W yüksek güçlü LED'ler için uygun ve reflektörlerde kullanılmak üzere Edison ve SSC yongalarıyla uyumludur, aşağı ışıklar, ray ışıkları ve kompakt floodlights.
90 derece ışın, merkezi aydınlatma ve kapsamı dengeleyen orta çaplı bir dağılım sunar.Hem vurgu hem de genel kapsama gerektiren koridor ve ekran aydınlatması.
Fenerler ve ray ışıkları
Kompakt alt lambalar ve tavan armatürleri
Vitrin ve vitrin aydınlatması
Küçük floodlights, gösterge ve vurgu modülleri
| Nakliye yöntemi | Teslim Zamanı |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Posta Hava Posta Kaydı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Şartları | FOB. EXW. CNF. |
| Örnek Kullanılabilirliği | Evet. |
| Standart teslimat süresi | 3-4 iş günü |
Sık Sorulan Sorular
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar