| Marka Adı: | Sunshineopto |
| Model Numarası: | GÜNEŞ-SL107-87 |
| Moq: | 100 |
| Fiyat: | negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | T / T, Paypal, Western Union, Money Gram |
| Model Numarası | SUN-SL107-87 |
|---|---|
| Ana bileşenler | LED cam lens, yüksek güçlü LED, ısı alıcı |
| Lens Boyutu | Diametri 107 mm Yüksekliği 33 mm |
| Çizgi açısı | 75x135 derece (Çeşitli optik lens açılarında mevcut) |
| Lens malzemesi | Borosilikat cam |
| LED'leri eşleştir | 30-100W çoklu çipli COB LED |
| Sıcaklık Süpürgesi Malzemesi | Alüminyum oksit |
| İletişim | % 95 |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -35°C - +70°C |
| Garanti | 2 yıl |
| Kalite Garantisi | Eksik ürünler, fotoğraf kanıtları sunulduğunda değiştirilmiş veya geri ödenmiştir. |
| Hedef Pazarlar | Küresel dağılım |
Ana ve hızlı yollar için 100W LED sokak lambaları
Tünel ve köprü altındaki aydınlatma
Yüksek direk, meydan ve liman alanı aydınlatması
Endüstriyel park ve lojistik yol aydınlatması
250~400W HID sokak ve tünel lambaları için optik yükseltmeler
| Nakliye yöntemi | Teslim Zamanı |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 iş günü |
| EMS | 10-15 iş günü |
| HK Posta Hava Posta Kaydı | 15-18 iş günü |
| Ticaret Şartları | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Örnek Kullanılabilirliği | - Evet. |
| Standart teslimat süresi | 3-4 iş günü |