Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Şirket profili
Sunshine Opto-Elektronik Enterprise hızlı gelişen bir şirket Hongkong 2009 yılında kurulmuş ve 2011 Shenzhen, Çin bulunmaktadır.

LED Optik Çözümler, led lens tasarımı / üretimi / satışı , yüksek güçlü led, PCB Modülleri ile led sokak lambası lensi, led sürücüleri ve 9 yılı aşkın komple aksesuarları tasarlamaya, pazarlamaya ve denizaşırı ticarete odaklanıyoruz.

"Dürüst, Konsantratif ve Hızlı Teslimat" iş felsefesi rehberliğinde, Sunshine Opto-Elektronik her zaman çeşitli talepler için özelleştirilmiş çözümler oluşturmak için çaba ve üstün ürün kalitesi ve mükemmel ticaret hizmetleri ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz.

Avantajımız, en iyi kalitede led sokak lambaları için komple parçalara hizmet etmektir. 12W, 28W, 30W, pcb modül monte ledli 50W lens, farklı tasarımlar ve taleplerle kolayca monte edilebilir. Ayrıca müşterinin tasarım göre led lens ve MCPCB Kurulu customerize. Biz müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız.


Ürünlerimizle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve birbirimizle işbirliği yapabileceğimizi ve işimize parlak bir gelecek yaratabileceğimizi umuyoruz. Bizimle iş yapmak için dünyanın her yerinden lider şirketleri ağırlamaktan samimiyiz ve firmamızı ziyaret ederseniz onur duyarız. Tüm personelimiz size en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için hiçbir çaba sarf etmeyecektir.


Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2009.2.25 Sunshine Opto-Electronics Enterprise, Hongkong, Çin'de kuruldu.

2011.10.26 Shenzhen Sunshine Opto-Elektronik Teknolojisi Ltd. Şti., Shenzhen, Çin'de kuruldu.

2012.7 şimdiye kadar Longgang District, Shenzhen, China'da '' Shenzhen Nentrepreneur Ticaret Odası '' 'ya katılın

Shenzhen 2012.10 COIE Fuarı

2015.6 Guangzhou Aydınlatma Fuarı

2016.6.9-12 Pazhou Guangzhou'da Aydınlatma Fuarı

2018.6.9-12 Pazhou Guangzhou'da Aydınlatma Fuarı

2019.3.1-3.31 Diğer şirketlerle birlikte PK ve kazan

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : sunshineopto

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1000000-2000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite LED Sokak Işık Bileşenleri satış için iyi kalite LED Sokak Işık Bileşenleri satış için iyi kalite LED Sokak Işık Bileşenleri satış için iyi kalite LED Sokak Işık Bileşenleri satış için