Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about 21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0755-84565811
Şimdi İletişime Geçin

21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)

2023-10-31

Latest company news about 21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)

21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)

 

Sergi süresi: 26-28 Şubat 2024

 

Sergi yeri: Shenzhen Kongre ve Sergi Merkezi (Futian)

 

LED CHINA 2005 yılında kuruldu ve Guangzhou'da doğdu.Marka dünya çapında ün kazanmış ve endüstri gelişiminin "rüzgar yelkenleri" olarak yaygın olarak kabul edilmektedir.. Epidemiden önce, 13 yıl boyunca, her sergi dünyanın 100'den fazla ülkesinden ve bölgesinden profesyonel alıcıları karşıladı.LED CHINA, Şangay'a yükseltildi ve 2019'dan itibaren bir dizi sergiye dönüştü.Aynı yıl Shenzhen ve Şangay'da her yıl düzenlendi.Her iki sergi de 100'den fazla ülkeden gelen alıcılardan etkileyici sonuçlar aldı ve endüstri tarafından çok övüldü..

 

LED CHINA Shenzhen Flagship Exhibition, LED büyük ekran ekranına odaklanarak, LED ekran ekranlarını, aydınlatma ve ses sistemlerini entegre eden küresel bir iş etkinliği yaratıyor.Ses-görsel sistem entegrasyonu, ticari ekran, lazer projeksiyonu, metaverse/VR/AR/MR/XR/3D, dijital işaretleme, LED aydınlatma ve reklam işaretleme;LED CHINA Şangay İstasyonu, reklam ve dijital işaretleme için küresel bir tek durak tedarik etkinliği oluşturuyor, reklamcılığın ana odak noktası ve LED ekranları ve dijital işaretlemenin yardımcı olduğu iki sergi farklı alanları kapsar ve resmi LED CHINA alışveriş merkezi ile,Çevrimdışı ve çevrimiçi entegrasyon, endüstrinin 365 gün boyunca tüm yönlerde küresel işletmeyi genişletmesi için en iyi iş platformunu sağladı..

 

2024 yılında, Çin Eğlence Ekipmanı Teknoloji Derneği, Çin Elektronik ve Video Endüstrisi Derneği, Sanal Gerçeklik ve Dijital Karakter Şubesi'ne katılarak,Çin 3D Sanayi İttifakı, ve Asya Esports Eğlence İttifakı, endüstri kaynaklarını derinden entegre etmek ve küresel bir "ses, ışık, video,ve gösterim" Çin'in Büyük Körfez Bölgesi'ndeki ekolojik endüstri zinciri etkinliği, endüstrinin yenilikçiliği ve dönüşümünde liderlik ediyor ve dünya çapında Çinli işletmeler için konuşuyor!

 

Sunshineopto, Çin'in Shenzhen şehrinde yer almaktadır. Temel olarak LED ışık SKD parçaları ile tasarım, üretim ve ihracat hizmeti sunmaktadır.LED güç kaynağı ve ısı alıcı ve daha fazlası .

 

Uygulama:

 

hakkında en son şirket haberleri 21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)  0


hakkında en son şirket haberleri 21. Shenzhen Uluslararası LED Fuarı (LED CHINA 2024)  1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite LED Sokak Işık Modülü Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 sunshineopto.com . Her hakkı saklıdır.